Kurumsal

MMC Medya; 2005 yılından bugüne farklı sektörlerden birçok marka ve kurum için, “sihirbazlıklar” yaparak; dijital pazarlama hizmetleri sunan bir dijital ajanstır.

Markanızın dijital çağın gerektirdiği standartları yakalaması için dijital pazarlama çözümleri sunarak sonuç odaklı, online itibar yönetimi, sosyal CRM, strateji belirleme, semantik analiz, e-ticaret hizmetlerini de bütünleşik pazarlama iletişimi pratik ve hızlı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza imkan sunarız.

MMC Medya’da hizmet verilen her marka için özel bir ekip oluşturulur ve her markaya ayrı bir odaklanma sağlanır.

Aktif iletişim ve etkileşim sürecini yöneterek, satış potansiyelinizi yükselten MMC Medya’nın hizmet ve ürünleriyle ile yatırımınızın geri dönüşünü en hızlı şekilde alırsınız.

MMC Medya; Network Çözüm Ortaklığı, İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, yönetim, strateji, tasarım, yazılım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

 

Neden MMC Medya?

Ekibimiz

Ölçülebilinir performans odaklı sosyal medya pazarlama çözümlerimiz ile sosyal medya yatırımlarınızın getirisini sağlamaya garanti ediyoruz!

Ekibimiz; sosyal medya, dijital pazarlama ve online reklam uzmanlarından oluşmaktadır. Bizimle tanışmak ister misiniz?

Portfolyomuz

ÇALIŞMALARIMIZ

İ.T. ÇALIŞMALARIMIZ

İ.T. DANIŞMANLIĞI

 

 

BİZE ULAŞIN

 

Adresimiz

Atatürk mahallesi Boutique Daça
C-Blok Daire:40
Sancaktepe/İstanbul

 

BİR MESAJ BIRAKIN