Hizmetlerimiz Sizi Memnun Edecek

 

MMC MEDYA, işyeriniz için internet siteleri hazırlar, Google AdWords ve Facebook reklamlarınızı markanızın internette reklamını yapmak üzere organize eder. Geçerli konularla ilgilenerek sosyal medya hesaplarınızı yönetir.Hizmet Özelliklerimiz

 

Müşteri Desteği

Müşterilerimizin istediği düzeltmeler ve taleplerini yerine getiriyoruz. İşinizi çözüme kavuşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizden destek isterken zaman konusunda anlayış göstermenizi rica ediyoruz.

Web Tasarım

Web siteniz vizyonunuzun bir işaretidir. Web Tasarımı, kurumsal kimliğinizin bir parçası olan ve etkileşimli bir ortamda müşteri tabanınızı görsel ve ticari amaçlarla genişleterek daha fazla kâr elde etmenizi sağlayan önemli bir reklamcılık aracıdır.

Mobil Uygulama

Günümüzün en popüler teknolojik cihazları olan ve neredeyse herkesin cebinde olan akıllı telefonlar için teknisyenlerinizi rakiplerinizle takip edin. Mobil uygulamalarımızın başarılı olabilmesi için yalnızca yazılımın başarısı değil, aynı zamanda mobil kullanıcı deneyimi arıyoruz.

SEO VE SEM

Arama motorlarında bir web sitesini tanıtan anahtar kelimelerdir. Bu nedenle, kilit kelimeleri dikkatlice incelemek gerekir. Bu sözcükler, sitenin amacı için uygun olmalı ve arama motorlarında internet kullanıcıları tarafından aranan kelimeler olmalıdır.

Google Adwords

Doğal arama sonuçlarında başarılı olamayan şirketler öncelikle internetteki reklamcılık seçeneğini değerlendirmelidir. Google Adwords reklamlarıyla, müşterilerin SEO yapmadan hiçbir zaman geri dönüşümü sağlanamaz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, dijital ortamda bir firmanın veya markanın pazarlama sürecine verilen isimdir. Bugün mevcut en yeni ve en gelişmiş pazarlama yöntemidir. Google Analytics veya benzer bir analiz aracı ile, yaptığınız kampanyaların performansını ve sonuçların net bir şekilde görülebilir.

 

 

BİZE ULAŞIN

 

Adresimiz

Atatürk mahallesi Boutique Daça
C-Blok Daire:40
Sancaktepe/İstanbul

 

BİR MESAJ BIRAKIN